Szczegóły Vis a Vis Radom

Grupa Capital Park jest inwestorem wybudowanego w Radomiu nowego centrum handlowego Vis a Vis Radom. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Bolesława Chrobrego. Jest to obiekt typu street mall – nie zaplanowano w nim wewnętrznych pasaży, wszystkie sklepy dostępne będą bezpośrednio z ulicy. Dzięki temu na 3,700 metrach kwadratowych powierzchni udało się zmieścić aż 20 lokali handlowo-usługowych, w tym jeden supermarket spożywczy (będzie on należał do sieci Tesco).

Vis a Vis Radom ma mieć charakter kameralny, oferta handlowa będzie raczej uzupełnieniem oferty istniejących już w okolicy centrów handlowych. Vis a Vis ma wprowadzić do miasta kilka nieobecnych tu jeszcze marek. Oprócz Tesco, swoje przestrzenie w obiekcie będą mieć: drogeria Rossmann, salon Empik, Smyk i Pepco. Będzie także pralnia chemiczna oraz apteka APS. W przyszłości nie wyklucza się zlokalizowania w galerii co najmniej jednego lokalu gastronomicznego.

Budowa Vis a Vis Radom rozpoczęła się w kwietniu tego roku. Generalny wykonawca robót, firma IDS-BUD sp. z o.o., zdołał ukończyć budowę w sześć miesięcy. Otwarcie dla klientów zapowiedziane jest na 30 listopada 2011 roku. Inwestor, Grupa Capital Park, planuje przeprowadzenie podobnych inwestycji w sieci Vis a Vis także w innych małych i średnich miastach Polski. Podobna inwestycja w przyszłym roku ma powstać w Łodzi.