Wielkie otwarcie Vis a Vis Radom!

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie galerii handlowej Vis a Vis Radom! Setki radomian już od rana czekały w okolicy nowego centrum handlowego, by zaraz po oficjalnym otwarciu oddać się zakupom w nowych sklepach. Vis a Vis Radom wprowadził do miasta marki, jakich dotychczas w istniejących tam centrach handlowych nie było. Klientów przyciągnęły atrakcyjne promocje prosprzedażowe – zniżki sięgały kilkudziesięciu procent. Organizatorzy wielkiego otwarcia przygotowali też wiele atrakcji dla najmłodszych. Przybyłych na zakupy w pierwszy dzień działania Vis a Vis Radom zabawiali m.in. szczudlarze.

Największym zainteresowaniem cieszył się supermarket spożywczy Tesco. Wielką ciekawość radomian wzbudziły samoobsługowe kasy, które Tesco montuje w wybranych sklepach swojej sieci. Kasy takie mają usprawnić działanie sklepu i zmniejszyć kolejki do kasowania produktów.

Vis a Vis Radom znajduje się naprzeciwko Galerii Słonecznej przy ul. Bolesława Chrobrego. Ma powierzchnię 3,4 tysiąca metrów kwadratowych i mieści się w nim 20 sklepów. Co wyróżnia Vis a Vis Radom to brak wewnętrznego pasażu – do wszystkich sklepów wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz. Ma to przyczynić się do szybszego robienia zakupów i maksymalnego wykorzystania powierzchni obiektu do celów handlowych.

W dniu otwarcia wynajęte było ok. 75% powierzchni dostępnej w nowo powstałym centrum.